Aktuality‎ > ‎

Úvod jara nám vychází

přidáno: 10. 4. 2011 23:27, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 11. 4. 2011 9:07 ]
Naši starší žáci smetli doma páté mužstvo v tabulce 6 : 0 a znovu potvrdili, že s novým trenérem a staronovým ostrostřelcem budou postrachem jarní části sezóny. Výhra mohla být ještě daleko výraznější, ale mnoho šancí jsme neproměnili.

K prvnímu gólu nám "pomohl" brankář hostí, který poté co, zneškodnil střelu Pavla Strušky, míč neudržel a sám si jej srazil za brankovou čáru. Již před prvním gólem jsme ale měli dvě vyložené brankové příležitosti. Až svůj třetí sólový únik proměnil Danek Grepl v náš druhý gól. Třetí branku přidal střelou z přímého kopu kapitán Michal Koutný. Do kabin jsme šli v klidu - s pohodlným náskokem a spokojeností s předvedenou hrou.

Po přestávce naši pokračovali ve výborném výkonu. Obrana hostí byla z našich rychlých brejků zoufalá. Nedokázala eliminovat naše útočníky jinak než za cenu nevybíravých zákroků, za které si "vykoledovala" dvě žluté karty.  Na 4:0 zvýšil po jednom z dalších úniků opět Danek Grepl. Poté všechny překvapil Filip Přehnálek, který po rohovém kopu krásnou hlavičkou zvýšil naše vedení již na 5:0. Skóre uzavřel dovršením hattricku znovu Danek Grepl.

Náš soused v tabulce - Kostelec - v tomto kole rovněž zvítězil, takže zůstáváme za ním na 11. místě s 24 body. V příštím kole v sobotu 16.4. jede Kostelec do Hrabišína (9.) a my se již těšíme  na derby do Želátovic, které jsou třetí. Všichni věŕíme, že naši kluci potvrdí stoupající formu a želátovické potrápí alespoň stejně jako Hlubočky.  Utkání bude řídit rozhodčí Tomáš Pumprla. V následujícím kole (23.4.) pak přivítáme doma Náměšť na Hané a o týden později nás čeká zájezd do Hrabišína.

KMK Přerov - SK Slatinice 6 : 0    ( 3 : 0 )
branky: Struška, Grepl 3, Koutný, Přehnálek

Mladší žáci tentokrát bohužel na Slatinice nestačili a po poločase 1 : 2 prohráli stejným skóre i druhou půli. Po prohře 2 : 4  tak spadli na 7. místo celkového pořadí.

KMK Přerov - SK Slatinice 2 : 4     ( 1 : 2 )