Aktuality‎ > ‎

Žluto-červená Náměšť

přidáno: 26. 4. 2011 3:24, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 26. 4. 2011 8:30 ]
V sobotu 23.4.2011 jsme doma přivítali Náměšť na Hané - tým pohybující se spíše v dolních patrech tabulky naší soutěže. Naši starší žáci nezklamali - po poločase 4:0 nakonec celkovým vítězstvím  7:0 získali důležité tři body. Brankář Dominik Jurda v tomto zápase udržel čisté konto a zastřilel si opět Danek Grepl - autor čtyř gólů.  Hoši z Náměšti se u nás více než fotbalovým umem předvedli nečistými zákroky a nesportovním chováním.  Po třech žlutých kartách se nakonec i červenalo. To když v 68. minutě po nevybíravém zákroku hostujícího obránce rozhodčí Marcel Požár neváhal a vyloučil faulujícího hráče, který již měl z první půle žlutou kartu za nesportovní chování.

Náměšť jsme tedy rozstříleli 7:0 a jelikož Kostelec padl doma s Novými Sady posunuli jsme se v tabulce o příčku výš. Jsme nyní desátí a v dalším kole jedeme do Hrabišína, který je o 3 body před námi na devátém místě. Zatímco my máme skóre +14, náš soupeř je na tom podstatně hůře - má negativní skóre -13. Pokud by se nám tedy v Hrabišíně podařilo vyhrát, posuneme se o další příčku.

Týmy Opatovic (8.) a Nemilan (7.) čeká v tomto kole vzájemný souboj, takže v dalším kole bychom dokonce mohli zaútočit na první polovinu tabulky. Čekají nás totiž na domácím hřišti dvakrát po sobě papírově slabší soupeři - Velký Týnec (13.) a Nové Sady (12.)

KMK Přerov - SK Náměšť na Hané 7 : 0 ( 4 : 0 )
branky: Grepl 4, Ilík 2, Švejnoch
ŽK: Lhota, Podivínský, Pavel (všichni Náměšť n.H.)
ČK: Lhota 68' (Náměšť n.H.)

Mladší žáci doma rovněž vyhráli ale zůstávají sedmí.

KMK Přerov - SK Náměšť na Hané 5 : 1