Aktuality‎ > ‎

Den tříbrankový a tříbodový

přidáno: 19. 5. 2011 0:32, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 22. 5. 2011 14:13 ]
V sobotu 21.5. jsme na hřišti v Předmostí viděli nejpohlednější fotbalovou podívanou této žákovské sezóny. Hrála se rychlá kombinační kopaná a zásluhu na tom měli především naši. Zejména v první půli naše mužstvo staršího a fyzicky vyspělejšího soupeře výrazně přehrávalo. Bohužel se nám opět nedařilo proměňovat vyložené šance. První branka tak padla z rohového kopu - přetažený centr Michala Koutného našel Pavla Strušku a ten poprvé rozvlnil síť. O chvíli později Danek Grepl zamotal obraně soupeře hlavu a pak nabídl míč přihrávkou po zemi proti noze Michala Koutného. Střela z levačky našeho kapitána po teči obránce skončila v brance - a bylo to 2 : 0. Naši měli i nadále míč pod kontrolou a ohrožovali branku soupeře jak ze standardních situací, tak individuálními akcemi. Po jedné z nich se prosadil Matouš Ilík, který s pomocí obránce potřetí dopravil míč za záda opatovického brankáře. V druhé půli jsme rovněž měli převahu, ale branku jsme již neviděli.

KMK Přerov     -    FKM Opatovice-Všechovice    3 : 0 ( 3 : 0 )

Po vítězství jsme se 42 body posunuli na sedmou příčku. Před námi jsou pouze o jeden bod Slatinice, které však mají o zápas více. Ve středu jedeme na hřiště čtvrtého Chomoutova - na jaře nejúspěšnějšího týmu. V posledním kole porazil Želatovice na jejich hřišti 3:0 a na jeho štítě zůstaly na jaře i týmy Jeseníku nebo Prostějova. Na jaře chomoutovští dosud neprohráli, pouze remizovali v Hrabišíně a doma s Opatovicemi. Na podzim jsme s tímto soupeřem doma dokázali remizovat 1:1 a podobný výsledek bychom brali i ve středu.

Sraz a odjezd do Chomoutova je ve středu 25.5. 2011 v 15:00 od bazénu.

Mladší žáci hráli ve zkráceném čase proti oslabenému soupeři. Přesto opatovičtí dlouho vzdorovali a poločas skončil bez branek. Teprve v druhé půli naši třemi góly rozhodli o zisku tří bodů.

KMK Přerov     -    FKM Opatovice-Všechovice    3 : 0 ( 0 : 0 )