Aktuality‎ > ‎

Vrátíme Jeseníku podzimní porážku ?

přidáno: 26. 5. 2011 23:42, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 27. 5. 2011 2:05 ]
Sraz ŽÁKOVSKÝCH mužstev na odjezd do Jeseníku  je v sobotu 28.5.2011 v 6:45 u bazénu.

Ve středu jsme všechny body nechali domácím. Na chomoutovském oraništi se mužstvu starších žáků  nedařilo pokrývat robustní útočníky domácích. A když se k tomu přidala velká marodka a zranění v průběhu utkání, skončilo utkání výsledkem 0 : 3.  V poločase musel vinou zranění na lavičku kromě Pavla Strušky i brankář Dominik Jurda, takže v druhé půli si na své brankářské začátky zavzpomínal Vojta Skopal. Obstál na výbornou a je možné, že zůstane na brankářském postu i pro důležitý zápas s Jeseníkem. Jako bonus jsme si z Chomoutova dovezli dvě žluté karty - za zbytečné strčení do soupeře po obdrženém třetím gólu (Kuba Hradil) a za komentáře k verdiktům rozhodčího (Pavel Dostál). Zápas se možná mohl vyvíjet jinak, kdyby rozhodčí v závěru prvního poločasu
odpískal jasnou penaltu proti domácím (
faul na Pavla Strušku)
 . Ale fotbal se hraje na góly, nikoliv na kdyby. A my jsme bohužel opět pohořeli na (ne)proměňování vyložených gólových šancí.

TJ Sokol Chomoutov    -    KMK Přerov        3 : 0    ( 2 : 0 )
ŽK: Hradil, Dostál

Zůstáváme tedy na sedmém místě o bod za Slatinicemi. Co nejdříve bychom teď měli zapomenout ne nevydařené utkání v Chomoutově a soustředit se na zápas s druhým týmem v tabulce - Jeseníkem. Bude to těžké, ale nejsme bez šancí. Jeseník prohrál na jaře v Chomoutově 6:1, v Hlubočkách 4 : 0 a dokonce i poslední zápas ve Velkém Týnci 2 : 1. Doma je sice v jarní části  výrazně úspěšnější, ale Nové Sady uhrály v Jeseníku remízu.A my bychom měli Jeseníku vrátit podzimní porážku a vzít si zpět body, o které jsme na podzim přišli prohrou 1 : 3. Na dálku budeme v tomto kole bojovat o 6. místo v tabulce se Slatinicemi, které jedou do Hrabišína. Ale můžeme i spadnout zpátky na 8 místo za Opatovice, které jsou jen o bod za námi v sobotu hostí doma Prostějov.

Mladší žáci dopadli v Chomoutově ještě podstatně hůře a odvezli si domů devítibrankový příděl. I tak zůstávají sedmí jen o tři body právě za Chomoutovem a s pohodlným sedmibodovým náskokem před Nemilany.

TJ Sokol  Chomoutov    -    KMK Přerov        9 : 1