Aktuality‎ > ‎

Starší žáci sedmí, mladší musí ještě bojovat ...

přidáno: 6. 6. 2011 4:58, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 6. 6. 2011 5:37 ]
SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ SEZÓNY PRO STARŠÍ ŽÁKY proběhne v pátek 10.6.2011 od 17:30 na stadiónu v Předmostí. Proti sedmému mužstvu krajské soutěže starších žáků nastoupí tým jejich rodičů. A budou to mít těžké ! Po zápase bude program pokračovat grilovací párty a další zábavou ...


I když ještě existuje teoretická možnost, jak by nás Nemilany mohly předskočit (musely by v posledním kole porazit vedoucí tým Prostějova o 37 branek), je jasné, že v sezóně 2010-2011 skončí starší žáci na sedmém místě.  Po remízovém podzimu a 11. příčce je to jistě velký úspěch. Na jaře jsme prohráli pouze 3 zápasy - všechny na hřištích soupeře. Nejvíc asi mrzí jednobranková prohra v Želatovicích. Bodovat se dalo i v zápasech s Chomoutovem a Jeseníkem. Každopádně se již všichni těší na letní přípravu a na novou sezónu s jasným úkolem - umožnit trenérům a vedení zvednout nad hlavu pohár pro vítěze krajské žákovské soutěže.

V posledním domácím zápase této sezóny bojovali starší žáci jako tým a výhru si zasloužili. Dvěma pohotovými dorážkami se blýskl Vojta Koplík. Jediný hráč ročníku 1996 - Matouš Ilík - si své poslední vystoupení na domácím hřišti v žákovské kategorii opravdu užil. Díky svém důrazu v útočné fázi dal velmi důležitou třetí branku a pak se nechal "vyznamenat" žlutou kartou (zakopnutí míče po odpískaném ofsajdu). Svůj gólový standard splnil i náš nejlepší střelec Danek Grepl.

KMK Přerov    -    FK Nemilany    4 : 2    ( 3 : 1 )
branky: Koplík 2, Grepl, Ilík
ŽK: Matouš Ilík


O své sedmé místo se ale budou muset poprat mladší žáci, kterým se v poslední době moc nedaří.  Před posledním kolem jsou jen o jediný bod před Nemilany. Ty sice jedou do Prostějova, ale vzhledem k situaci u starších žáků, kde je již rozhodnuto, se určitě o body ještě poperou. Pokud by naši mladší žáci v posledním kole prohráli, pak nemilanským - díky výrazně lepšímu skóre - stačí remíza, aby se před nás dostali.

KMK Přerov    -    FK Nemilany    1 : 7

Comments