Aktuality‎ > ‎

TRISTNÍ VÝKON V UNIČOVĚ

přidáno: 5. 3. 2012 22:18, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 5. 3. 2012 22:19 ]
V neděli 4.3.2012 sehráli starší žáci utkání na hřišti ligového Uničova. Prohráli jsme 5:1 ale více než výsledek mrzí předvedený výkon. Hráli jsme proti papírově silnějšímu soupeři a šlo o přípravu, ale naší hře chyběla jiskra a zápal pro hru. U všech míčů jsme byli později, osobní souboje jsme prohrávali a vyjma tak trochu šťastného gólu jsme po celý zápas nevystřelili na soupeřovu branku. V první půli jsme zahrozili jen v samotném úvodu utkání, chybělo však důrazné zakončení. Soupeř nás poté jasně přehrával a na tom, že jsme v prvním poločasu dostali jen dvě branky, má zásluhu hlavně brankář Dominik JurdaTřetí branku si pak naše dezorientovaná obrana dala sama. V druhé půli se hra poněkud vyrovnala, neboť soupeř záhy zjistil, že s námi nebude mít velkou práci, začal hrát lehkomyslněji a dokonce stáhl jednoho z útočníků. Po rohovém kopu Michala Koutného se podařilo Filipu Přehnálkovi překvapit obranu soupeře a z takřka nemožného úhlu zaznamenat náš jediný úspěch. Naše nedůrazná a bojácná hra však pokračovala a soupeř bez větších problémů i v deseti přidal ještě dvě branky a v několika dalších situacích opět nechal vyniknout našeho gólmana.

SK Uničov - KMK Zubr Přerov     5 : 1    ( 3 : 0 )

Naši nastoupili v sestavě: Dominik Jurda, Radek Matulík, Pavel Dostál, Vojtěch Skopal, Filip Raška, Filip Přehnálek (1), Pavel Struška, Michal Koutný, Roman Goldemund, Stanislav Hradilík, Jakub Hradil (při neúčasti Koplíka, Švejnocha, Labaše a Odstrčila jsme neměli nikoho na střídání).