Aktuality‎ > ‎

DERBY JAK SE PATŘÍ

přidáno: 9. 5. 2012 11:20, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 13. 5. 2012 10:43 ]
V sobotu 12.5.2012 se na stadionu v Přemostí odehrálo regionální derby proti týmu z Želatovic. A bylo to derby se vším všudy. Oba týmy starších žáků byly oslabeny, neboť na obou stranách nemohli kvůli zraněním nastoupit někteří klíčoví hráči. Stejně jako na podzim se jednalo o velmi vyrovnaný a dramatický zápas, který  již v první půli rozhodla jediná vydařená standardní situace. Po rohovém kopu Pavla Dostála se v pokutovém území nejlépe zorientoval Filip Přehnálek a svojí brankou rozhodl o osudu utkání. Nutno přiznat, že i hosté měli několik vyložených šancí, ale koncovka jim k našemu štěstí ani jednou nevyšla. Při standardních situacích ani jednou netrefili branku a ani při individuálních akcích nedokázali zakončit. A to téměř celý druhý poločas hráli přesilovku, neboť krátce po zahájení druhé půle rozhodčí vyloučil za zákrok bez míče Filipa Rašku. O něco později v podobné situaci na druhé straně vytáhl pro hráče Želatovic pouze kartu žluté barvy. Poněkud komicky proto vypadalo spílání želatovických rozhodčímu po skončení utkání. Nedokáže-li tým vstřelit ani oslabenému soupeři branku, těžko může pomýšlet na body.

Starší žáci:
KMK Zubr Přerov    -    FC Želatovice        1 : 0    ( 1 : 0 )
branky: Přehnálek
ČK: Raška

Již v druhé půli utkání starších žáků se dalo do deště a mladší žáci odehráli v dešti celý svůj zápas. S nepřízní počasí se lépe vyrovnali naši borci a zaslouženě zvítězili.