Aktuality‎ > ‎

MLADŠÍ ŽÁCI MISTRY, STARŠÍM CHYBÍ 2 BODY

přidáno: 27. 5. 2012 13:14, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 27. 5. 2012 13:31 ]
V sobotu 26.5.2012 jsme na hřišti v Předmostí přivítali hosty z Hluboček a po nevalných výkonech v předchozích kolech nastupovali starší žáci k zápasu s mírnými obavami.  Po delší době jsme ale od našich hochů opět viděli to, na co jsme byli od podzimu zvyklí - pohledný kombinační fotbal okořeněný brankami. Již od začátku jsme měli herní převahu, ale obrana soupeře dlouho odolávala. Teprve po závaru před brankou, v němž Jirka Skácel nastřelil břevno, otevřel skóre pohotovou dorážkou Filip Přehnálek. Náš tlak nepovoloval a po akci Vojty Koplíka skončil jeho střílený centr za zády soupeřova gólmana. Třetí branka byla výstavní - po rychlé přímočaré akci po ose Pavel Struška - Michal Koutný se k míči dostal Standa Hradilík a bombou z běhu vymetl pavučiny ve levém horním růžku soupeřovy branky. Tak skončila první půle a příznivé skóre i předvedená hra vrátila na naše kopačky klid. Téměř celý druhý poločas se hrálo na jednu branku, a i když soupeř z ojedinělých protiútoků občas zahrozil,  góly padaly stále jen do jedné brány. Nejdříve po rohu skóroval hlavou opět Filip Přehnálek. Následně Pavel Struška prokličkoval celou šestnáctkou a když obešel i brankáře, zakončoval  do prázdné branky. Na 6:0 zvýšil Jakub Hradil a skóre uzavřel Roman Goldemund, který prostřelil z hranice pokutového území celou obranu hostí. Věříme, že předchozí ospalé a upachtěné zápasy jsou minulostí a opět se blýská na časy. Čeká nás zápas v Nových Sadech, pak doma hostíme Náměšť a k poslednímu zápasu jedeme do Zábřeha. 

Naši pronásledovatelé z Nemilan překvapivě prohráli ve Velkém Týnci a tak máme 3 kola před koncem již sedmibodový náskok. V posledních třech zápasech nám tedy stačí získat 2 body k celkovému vítězství v soutěži. Již v sobotu v Nových Sadech tak teoreticky můžeme v případě vítězství slavit titul.

Starší žáci:
KMK Zubr Přerov - SK Hlubočky 7 : 0 ( 3 : 0 )
branky:Přehnálek 2, Koplík, Hradilík, Struška, Hradil, Goldemund


Mladší žáci porazili soupeře z Hluboček rozdílem 5 branek a vzhledem k tomu, že chomoutovští prohráli doma s Náměští, stali se již definitivně VÍTĚZI KRAJSKÉ SOUTĚŽE MLADŠÍCH ŽÁKŮ v sezóně 2011/2012. Gratulujeme.

Mladší žáci:
KMK Zubr Přerov - SK Hlubočky 6 : 1


Comments