Aktuality‎ > ‎

VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ MLADŠÍCH DOROSTENCŮ

přidáno: 24. 9. 2012 3:46, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 24. 9. 2012 7:03 ]
V kategorii mladšího dorostu jsme viděli v neděli 23.9.2012 zcela jednostranný průběh utkání, v němž naši kombinační hrou po celý zápas přehrávali slabšího soupeře z Nemilan, který navíc nastoupil jen v deseti. První branka padla již v 8. minutě když se Hradilík po kolmé přihrávce ocitl sám před brankářem a s přehledem otevřel skóre. Ve 22. minutě přidal tentýž hráč další gól, tentokrát hlavou. Do poločasu se trefili ještě Koutný (27') a Ilík (33'). V druhé půli byla naše převaha ještě výraznější a z pohledu diváka byla hra už trochu jednotvárná. Skóre se měnilo ještě třikrát. V 60.minutě se obloučkem trefil k pravé tyči Raška, v 70. minutě z 25 metrů vymetl pavučiny v pravém horním rohu nemilanské branky Koutný a skóre uzavřel v 73. minutě rovněž střelou z dálky Skopal. Branek však mohlo (a mělo) z naší strany padnout více, neboť v závěrečném účtování může o pořadí mezi prvními třemi týmy rozhodovat i skóre.

1.FCV Přerov - FK Nemilany     7 : 0 ( 4 : 0 )
branky: Hradilík 2, Koutný 2, Ilík, Raška, Skopal

Sestava: Schwan - Goldemund, Dostál, Skopal, Raška - Struška, Koutný - Koplík, Hradilík, Přehnálek - Ilík, trenér: Karel Josl.

Mladší dorost se díky vítězství Čechovic nad Mohelnicí posunul na druhé místo v tabulce. Další mistrovské utkání se hraje až v neděli 6.10., kdy jedeme bojovat o body na hřiště TJ Sokol Černovír.