Aktuality‎ > ‎

VYDŘENÉ A ŠŤASTNÉ BODY PROTI VEDOUCÍMU CELKU

přidáno: 24. 9. 2012 3:42, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 24. 9. 2012 3:42 ]
Starší dorostenci sehráli s prvním týmem tabulky FK Nemilany vyrovnané utkání, v němž nakonec jako šťastnější tým vybojovali cenné vítězství.  V bezbrankové první půli zaujala nejvíc neproměněná šance domácího Štibory, který sám před gólmanem zakončil jen kolenem a jeho oblouček skončil pár centimetrů mimo branku. Po přestávce vyrovnaný souboj pokračoval. Zatímco hosté trefili dvakrát jen tyč naší dobře postavené branky, domácí měnili skóre. V 66. minutě zahrával Herman roh z levé strany a jeho vydařený centr proměnil Zalvet krásnou hlavičkou ve vedoucí branku. Hosté se nevzdávali a měli další šance, ale jejich pokusy končily mimo nebo na brankové konstrukci. A co šlo na branku, zlikvidoval Vít Rytíř, který se jako neškolený gólman velkou měrou zasloužil o úspěch domácích. V 89.minutě rozhodl definitivně o zisku tří bodů Bartók, když po dobré práci Vychodila na pravé straně útoku přehodil obloučkem jinak výborného gólmana Nemilan. Frustrace hostí pak vyústila jen ve žlutou kartu pro Stříže ale na výsledku se už nic nezměnilo.

1.FCV Přerov - FK Nemilany     2 : 0 ( 0 : 0 )
branky: Zalvet, Bartók
ŽK: hosté Stříž (90')

Starší dorostenci jsou nyní v tabulce na 4. místě. Soutěž vedou i přes porážku stále Nemilany před Mohelnicí a Šternberkem. V neděli 30.9. přivítají naši doma právě Šternberk v přímém souboji o 3.příčku.