Aktuality‎ > ‎

TŘI BODY Z KONICE

přidáno: 21. 10. 2012 23:33, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 22. 10. 2012 0:23 ]
Mladší dorostenci odehráli v neděli 21.10.2012 v Konici další mistrovské utkání. Sestava tentokrát doznala velkých změn, neboť v našem kádru začínají sbírat zkušenosti mladší hráči z žákovské kategorie. V tomto utkání se na soupisce objevila tři nová jména starších žáků 1.FC Viktorie Přerov. Všichni se podíleli na našich vstřelených brankách a trenér Josl byl s jejich výkony opravdu spokojen.

Možná i díky změnám byl první poločas z naší strany slabší a výkony jednotlivců nepřesvědčivé. Po hrubé chybě brankáře jsme po první půli prohrávali 1:0. V druhém poločase jsme však začali ovládat pole a zlepšila se hra jednotlivců i celku. Po pěkné kombinační akci vyrovnal na 1 : 1 Jurda. Hned vzápětí zvýšil na 2 : 1 tvrdou střelou z pokutového území Chudoba. Závěr utkání byl již zcela v naší režii. Na 3:1 zvyšoval Koutný a na konečných 4:1 upravil skóre Madr. Rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší, ale to bychom museli proměňovat vyložené brankové příležitosti.

TJ Sokol Konice - 1. FC Viktorie Přerov "B"     1 : 4 ( 1 : 0 )
branky: Jurda, Chudoba, Koutný, Madr

V tabulce zůstáváme třetí s tříbodovou ztrátou na Mohelnici, která má však výrazně lepší skóre. Tabulku vedou Čechovice, které ztratily body zatím jen s námi. Do konce podzimu nám zbývají ještě 3 zápasy. V následujících dvou týdnech doma přivítáme nejdříve Velký Týnec (5.) a poté Mohelnici (2.) a k závěrečnému utkání podzimu jedeme 11.11.2012 do Nemilan (6.).