Aktuality‎ > ‎

PRVNÍ PROHRA V LETOŠNÍM ROCE

přidáno: 4. 11. 2012 11:41, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 4. 11. 2012 11:42 ]
V neděli 4.11.2012 přivítal mladší dorost souseda v tabulce - soupeře z Mohelnice. A začalo se zostra. Hned ve 3. minutě nechala naše obrana trestuhodně vystřelit soupeře z hranice šestnáctky a Patrik Schwan se po přízemní střele natahoval marně. 0 : 1. Hned o dvě minuty později ale již bylo srovnáno. Hradilík využil zaváhání stopera Mohelnice, zmocnil se míče a prudkou střelou upravil skóre na 1:1. Druhá branka, která rozhodla o osudu utkání a naší prohře padla ještě v prvním poločase - v 38. minutě poté, co brankář Schwan nestačil včas odehrát malou domů a dorážející útočník  v souboji šťastně trefil míč, který trochu nečekaně skončil v naší síti. Druhý poločas již branku nepřinesl. Největší šance na změnu skóre se zrodila těsně před koncem, ale Hradilík po centru Strušky hlavou trefil jen břevno soupeřovy brány.

1.FC Viktorie Přerov "B" - FK Mohelnice        1 : 2            ( 1 : 2 )
branky: domácí - Hradilík, hosté - Blažek, Ryba