Aktuality‎ > ‎

PŘEDEHRÁVANÉ UTKÁNÍ DOROSTU - TJ SOKOL KONICE

přidáno: 28. 8. 2012 4:58, autor: Vedení oddilu KMK ZUBR Přerov   [ aktualizováno 3. 9. 2012 3:04 ]
Starší dorost

1.FC Viktorie Přerov "B"    -    TJ Sokol Konice        2 : 1    ( 1 : 1 )
branky: domácí: Mazur, Trnčík, hosté: Gottwald
ŽK: hosté Motl (30')

Mladší dorost
V předehrávaném utkání mladšího dorostu od začátku nebylo pochyb o tom, že jdeme za tříbodovým ziskem. Hned ve 2. minutě unikl po levé straně Matlocha a přízemní střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. Naši pak měli výraznou převahu a soupeře k míči téměř nepustili. Skóre se ale měnilo až v 18.minutě, kdy se Hradilík po individuální akci dostal až před brankáře a po kličce zvýšil do prázdné branky na 2 : 0. Další góly jsme viděli až v druhé půli. V 54.minutě našel Grepl krásnou přihrávkou za obranu Hradilíka a bylo to  3 : 0. Hned o dvě minuty později zastavili hosté samostatnou akci Hradilíka faulem v pokutovém území. Míč si postavil na značku pokutového kopu Raška, ale jeho střela skončila v korunách stromů za brankou hostí. V 59.minutě zahrozil i soupeř. Po standardní situaci nechal vyniknout našeho brankáře Schwana, který výborným zákrokem zlikvidoval gólovou hlavičku, která už už směřovala za jeho záda. Naši však otěže zápasu drželi pevně v rukou - v 63.minutě zvýšil náš náskok po přesném centru Matlochy hlavou Dostál a v 68.minutě napravil své zaváhání při penaltě Raška, když krásnou střelou z hranice šestnáctky uzavřel skóre zápasu na 5 : 0.

1.FC Viktorie Přerov "B" - TJ Sokol Konice            5 : 0     ( 2 : 0 )
branky: Matlocha, Hradilík 2, Dostál, Raška