Aktuality‎ > ‎

SEZÓNA ZAČÍNÁ POHÁROVÝM UTKÁNÍM

přidáno: 20. 6. 2016 6:14, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 5. 8. 2016 8:09 ]
Sezónou 2016/2017 začíná nová kapitola v historii klubu KMK Zubr Přerov. 

Poté, co naši mládežníci v takřka nezměněné sestavě od přípravky postupně došli až do dorostenecké divize, vstupují letos do kategorie dospělého fotbalu. A až na pár výjimek opět s většinou hráčů, kteří se znají již více než 10 let. Bude to velká zkouška a uvidíme, zda dobrá parta, která tak dlouho vydržela pohromadě, bude schopna v dospělém fotbale uspět a kam až své svěřence trenér Karel Josl dovede. Začínáme v okresní soutěži, ale pokud se podaří rozšířit tým o pár zkušených hráčů a udržet týmového ducha, věříme, že to není konečná. Neskromným cílem je samozřejmě hned v prvním soutěžním ročníku postoupit do vyšší soutěže a leccos o této ambici naznačí již první soutěžní utkání.

V této souvislosti jen připomínáme, že náš trenér Karel Josl letos obdržel od Města Přerov Cenu Josefa Masopusta pro zasloužilou fotbalovou osobnost, navrženou místním okresním fotbalovým svazem (více zde).
 Již v neděli 7.8.2016 vstoupí muži KMK Zubr Přerov do bojů okresního kola Poháru FAČR.

Prvním soupeřem budou fotbalisté TJ Sokol Vlkoš.

Utkání se odehraje na našem domácím hřišti v Předmostí v neděli  v 17:00 hod !

ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE KOPANÉ NA ZAHAJOVACÍ UTKÁNÍ TÝMU MUŽŮ V PŘEDMOSTI !

Pravidelnou mistrovskou soutěží mužů pro sezónu 2016/2017 je Okresní soutěž,  3. třída, skupina A, v níž čekají tito soupeři:


První mistrovské utkání dorostenců  KRAJSKĚM PŘEBORU OFS proti FK Šternberk bylo sice plánováno také na neděli 7.8.2016, ale po dohodě obou týmů bylo odloženo na sváteční dopoledne - odehraje se ve středu 28.9. v 10:00 hodin

Pravidelná mistrovská soutěž dorosteneckého mužstva tedy začne venkovním utkáním v sobotu 13.8. v 10:00 hod na hřišti nejvzdálenějšího soupeře - ve Velkých Losinách.

Jejich soupeři v soutěži budou:
  Sokol Velké Losiny
  Sokol Velký Týnec
  Lipník nad Bečvou
  Slovan Černovír
  SK Chválkovice
  FKM Opatovice
  Fotbalový klub Šternberk
  Sokol Určice
  FK MOHELNICE
  FK Nové Sady
  Sokol Konice
  Sokol Chomoutov
Comments