Aktuality‎ > ‎

VÝSLEDKY KMK 20.-23.5.2017

přidáno: 24. 5. 2017 0:10, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 24. 5. 2017 0:12 ]

MUŽI (Okresní soutěž, sk.A, 1.místo)
KMK Zubr Přerov - SK Říkovice 2 : 2 (2 : 1)
Branky: Přikryl (33. 42.),
ŽK: Koplík (38.)
Výraznou postavou zápasu byl brankář hostí Lukáš Džuga, který po svém vyhazovu z Lipníka dostal na krátkou dobu šanci i u nás (velmi rychle jej však ostuda v mimosportovním chování donutila k odchodu). Jeho provokace a nesportovní chování ocenil rozhodčí již v 38. minutě žlutou kartou a protože varování nestačilo, v 78. minutě následovala druhá a odchod do šaten. Naši nastoupili ve velmi oslabené sestavě a do pole musel už v 18. minutě nastoupit jako hráč i náhradní brankář Kryštof Klapal. Po ostrých zákrocích soupeře nedohrál utkání Pavel Janalík ani střelec obou našich branek Josef Přikryl. I v tomto zápasu tak pokračoval jarní trend, kdy se ostatní celky soutěže snaží znepříjemnit nám fotbal spíše nesportovními prostředky (čest výjimkám).
DOROST (Krajský přebor, 9. místo)
Sokol Konice - KMK Zubr Přerov 4 : 1 (2 : 0)
Branky: Zwesper (70.)
bez karet
ŽÁCI (Okresní přebor, 10. místo)
Horní Moštěnice - KMK Zubr Přerov 4 : 1 (2 : 0)
Branky: Vohnout (35.)
bez karet
PŘÍPRAVKA (Okresní přebor, 4+1 sk. B)
KMK Zubr Přerov - Kojetín/Kovalovice "A" 7 :14 (3 : 6)
Branky: Šípek (4), Just (2), Rybka (1)
bez karet

DŮLEŽITÁ ZMĚNA V ORGANIZACI SOUTĚŽE MUŽŮ

Zápis Sportovně technické komise OFS Přerov číslo: 27–16/17 ze dne 17.5.2017:
"Na základě rozhodnutí DK, STK dle SŘ FAČR § 14 čl. 6 anuluje všechny dosavadní výsledky OS mužů sk. „A“ SR 2016/2017 oddílu Tělovýchovná jednota Sokol Uhřičice, z.s.
Oddíly hrající OS mužů sk. „A“, které mají hrát s oddílem Tělovýchovná jednota Sokol Uhřičice, z.s. mají volný los.
"

Kromě toho, že nám tím odpadá zápas v Uhřičicích a poslední zápas této sezóny tak sehrajeme doma v sobotu 10.6.2017 v 17:00 proti Vlkoši, to znamená, že v konečné tabulce budou všem mužstvům odečteny získané body, vstřelené a obdržené branky v zápasech s TJ Sokol Uhřičice. Aktuální tabulka dostupná na OFS Přerov odečty zatím nezahrnuje.