Aktuality‎ > ‎

FOTBALOVÝ VÍKEND V PŘEDMOSTÍ

přidáno: 29. 8. 2017 8:27, autor: Fotbal Prerov   [ aktualizováno 29. 8. 2017 9:02 ]
Tento víkend bude v Předmostí opravdu živo, neboť všechna naše mužstva hrají na domácím hřišti.

V sobotu 2.9. již v 9:00 hod odehrají první domácí utkání mladší žáci proti soupeŕi z Beňova a hned poté - v 10:30 hod - nastoupí k prvnímu zápasu sezóny mladší přípravka, které přijede soupeř z Troubek.

Odpoledne pak muži pod vedením trenéra Karla Josla v 16:00 hod uvítají našem hřišti vedoucí tým okresního přeboru TJ Sokol Jezernice. Branky i body bychom již potřebovali jako sůl. Ve třech odehraných zápasech jsme dosud nevstřelili ani jeden gól, o bodech nemluvě a toužíme odpoutat se z posledního místa v tabulce. Naopak tým Jezernice, který po postupu z okresní soutěže posílil o řadu hráčů z Lipníka, jistě bude chtít svou pozici v čele tabulky potvrdit, a tak se dá čekat zajímavý zápas.

Srdečně zveme všechny fanoušky fotbalu v Předmostí - POMOZTE NAŠEMU TÝMU ZÍSKAT PRVNÍ BODY !

Víkendový fotbalový maraton bude pokračovat v neděli 3.9. a je rovněž zajímavý. V 9:00 hod má výkop zahajovací utkání starší přípravky proti FK Troubky a po ní v 11:00 hod zahájí sezónu rarita letošního ročníku - dívčí mužstvo KMK Zubr Přerov, které bude hrát v kategorii starších žáků proti týmu z Lověšic

TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU - PŘIJĎTE O VÍKENDU PODPOŘIT ROZJÍŽDĚJÍCÍ SE FOTBALOVOU SEZÓNU V PŘEDMOSTÍ !!!

Comments