Aktuality‎ > ‎

Halový turnaj výběrů okresních fotbalových svazů "U13" v Uničově - sobota 30.1.2010

přidáno: 1. 2. 2010 3:00, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 1. 2. 2010 3:37 ]

Z našeho oddílu se pod vedením Zdeňka Grečmala zúčastnila jedna kompletní "čtyřka" ve složení Radek Matulík, Vojtěch Skopal, Stanislav Hradilík a Pavel Struška. Zbytek týmu byl složen z hráčů 1.FC Přerov (Grečmal, Vágner, Chytil) , SK Hranice (Částečka, Kádě, Smutný) a Spartak VTJ Lipník n.B. (Ocelka).

Turnaje, jehož výsledky se nezapočítávají do oficiální soutěže mezi OFS, se zúčastnily výběry OFS Šumperk, OFS Přerov, OFS Olomouc a OFS Prostějov. Na turnaj byl na poslední chvíli povolán tým 1.HFK Holice, který zaskočil za výběr OFS Jeseník - ten v předvečer turnaje svou účast odvolal. Turnaj ovládl výběr OFS Šumperk, který všechny své zápasy vyhrál a stal se vítězem. Nejvážnějším soupeřem jim byl právě "náš" výběr OFS Přerov, který ve vzájemném měření sil dlouho vedl, ale nakonec, stejně jako ostatní, podlehl. Stalo se tak zejména díky výkonu šumperského brankáře, který si právem odnesl ocenění za nejlepšího brankáře turnaje. Nás může těšit, že druhou individuální cenu - nejlepší hráč turnaje - získal náš hráč Pavel Struška.

Konečné pořadí:
1. OFS Šumperk
2. OFS Přerov
3. 1.HFK Holice
4. OFS Olomouc
5. OFS Prostějov

Branky: Struška 4, Chytil 4, Grečmal 3, Vágner 3, Hradilík 2, Částečka 1

 
Výběr OFS Přerov
Nahoře zleva: Radek Matulík, Vojtěch Skopal, Tomáš Částečka, Pavel Struška, Tomáš Kádě, Ondřej Grečmal a trenér Zdeněk Grečmal. Dole zleva: Stanislav Hradilík, Daniel Chytil, Jan Ocelka a Michal Vágner
Vepředu ležící: brankář Dominik Smutný
 
 
Comments