Aktuality‎ > ‎

KMK ZUBR PŘEROV KRALUJE KRAJSKÉ SOUTĚŽI

přidáno: 29. 11. 2011 23:31, autor: Stanislav Hradilík   [ aktualizováno 29. 11. 2011 23:32 ]
(viz také Přerovský deník)
Po odehrání podzimní části fotbalové krajské soutěže žáků jsou na čele obou věkových kategorií týmy KMK Zubr Přerov. 

Starší žáci pod vedením trenéra Karla Josla zaváhali na podzim pouze jedinkrát. Na hřišti regionálního rivala v Želatovicích ztratili dva body za remízu 1:1.  Ostatní zápasy s přehledem vyhráli a o kvalitě jejich obrany svědčí to, že v 11 mistrovských utkáních obdrželi pouze 3 branky. Za záda brankářů soupeře míč dostali celkem 57x a kromě nejvyššího bodového zisku tak mají i jednoznačně nejlepší skóre. Na něm se podílel 13 brankami nejlepší střelec Stanislav Hradilík, 10krát skóroval kapitán Michal Koutný, 7 branek dal Pavel Struška, 6 Vojtěch Koplík a 4 Filip Přehnálek. Po třech brankách přidali Roman GoldemundRadek MatulíkVojtěch Skopal a Daniel Grepl (ten je již na hostování v 1.FCV). Dvě branky má na kontě Jakub Hradil a po jedné Pavel Dostál a Dominik Švejnoch. Jednu branku si v Července dali domácí sami.

Starší žáci KMK Zubr Přerov 30.10.2011
Zleva stojí: trenér Karel Josl, Radek Matulík, Stanislav Hradilík, Roman Labaš, Michal Koutný, Dominik Jurda, Vojtěch Skopal, Pavel Dostál, Dominik Švejnoch, Filip Raška. Zleva sedí: Vojtěch Koplík, Jakub Hradil, Roman Goldemund, Filip Přehnálek a Pavel Struška. Foto: Marek Skopal 

Starší žáci jsou kompaktním týmem, který spolu hraje již od přípravky a sezóna 2011/12 je pro ně přelomová. Pro drtivou většinu hráčů je tato sezóna poslední v žákovské kategorii a v následujícím roce je čeká přechod do mladšího dorostu. Mají dobře našlápnuto k tomu, aby do ní přecházeli z pozice mistra krajské soutěže. Tři z hráčů KMK již pravidelně nastupují v Moravskoslezské žákovské lize za 1.FC Viktorie Přerov - Daniel Grepl je na hostování, Michal Koutný a Stanislav Hradilík mají povolen střídavý start.

Mladší žáci KMK Zubr Přerov pod vedením trenéra Pavla Janalíka byli ve své kategorii rovněž naprosto suverénní a bez ztráty jediného bodu vedou tabulku své soutěže. Také oni obdrželi nejmenší počet branek a svým soupeřům nastříleli ještě o 20 gólů víc než starší žáci. Zodpovědně se připravují na příští sezónu, kdy převezmou roli svých starších kolegů.
KMK Zubr Přerov mladší žáci 30.10.2011
Comments