Aktuality‎ > ‎

Letní soustředění ve Švédsku ? Nebude

přidáno: 1. 2. 2010 2:43, autor: Stanislav Hradilík
V letošním roce mají naši malí fotbalisté možnost absolvovat obvyklé letní soustředění zcela netradičně. Namísto na Rusavě mohou srpnový tréninkový týden od 21.8. do 29.8.2010 strávit ve středním Švédsku v blízkosti města Jönköping. Ubytování je zajištěno v penzionu Anneberg ve městečku Bottnaryd. V rámci soustředění jsou předjednána tři fotbalová utkání se švédskými mládežnickými týmy. Doprava na místo by byla zajištěna autobusem. Přibližná trasa cesty je zde. Další informace o penzionu a místě ubytování včetně fotografií můžete najít na českých stránkách švédského centra Scandia Czech Tour.

 

Vzhledem k atraktivitě prostředí a vzdálenosti je samozřejmě vyšší také cena. Týdenní pobyt včetně polopenze a dopravy vyjde pro dítě 5.990,- CZK, pro dospělého 6.990,- CZK. V případě zájmu lze za příplatek zajistit oběd cateringovou formou.

 

Aby se zájezd realizoval, je nutné naplnit autobus a sestavit žákovské mužstvo k zápasům se švédskými soupeři. Proto potřebujeme co nejdříve Vaše závazné stanovisko. Hráči dostanou na trénincích lístečky - prosíme rodiče, aby je co nejdříve poslali trenérům zpět s potvrzením nebo odmítnutím účasti.

 

aktualizováno 1.2.2010:

Vzhledem k odmítavému stanovisku nezanedbatelného počtu rodičů je akce "Švédsko" zrušena.

Comments